"ICTurkey 2019", Międzynarodowe wydarzenie brokerskie w Stambule 5 lipca.

Scientific and Technological Research Council of Turkey (TUBITAK) przy wsparciu finansowanego przez UE projektu "Turkey in Horizon 2020 Phase II" ma zaszczyt zaprosić na "ICTurkey 2019", International Brokerage Event w Stambule 5 lipca.

Wydarzenie będzie ukierunkowane na nabory w zakresie technologii informacyjnych i komunikacyjnych (ICT) oraz tematów przekrojowych H2020:

  • 5G
  • Internet nowej generacji
  • Big Data i aplikacje
  • cyfryzacja przemysłu europejskiego
  • Inteligentne zdrowie i opieka.

Zgromadzimy do 300 uczestników z obu środowisk badawczych i przemysłowych zaangażowanych w badania nad ICT z UE i Turcji. Zapewni to nie tylko wyjątkową okazję do połączenia z tureckimi i europejskimi naukowcami w celu omówienia pomysłów na projekty H2020, ale także uzyskania informacji z pierwszej ręki o nadchodzących 2019 - 2020 zaproszeniach związanych z ICT.

To wydarzenie zapewni doskonałą platformę do rozszerzenia swojej sieci i tworzenia nowych partnerstw dla nadchodzących zaproszeń.

Będziesz mógł zaprezentować swoje pomysły na projekt i omówić je z potencjalnymi partnerami podczas spotkań twarzą w twarz!

Dostępne będzie dofinansowanie na pokrycie kosztów podróży i zakwaterowania dla maksymalnie 100 uczestników. Aby wziąć udział w tym wydarzeniu, należy się zarejestrować i przedstawić pomysł na projekt oraz krótki opis swojej organizacji.

Czekamy na spotkanie w Stambule
,TUBITAK i Turcja w projekcie Horizon 2020 Phase II!

Jeśli chcesz poznać prezesa iED, Anastasiosa Vasileiadisa, który będzie uczestniczył w wydarzeniu, wyślij wiadomość na adres info@ied.eu.

Repost:
https://icturkey2019.b2match.io/

 

kontakt@naturalnieskuteczni.pl

Galeria