Unijne dofinansowanie innowacji w Wieltonie

Firma Wieleton, która działa już na giełdzie ma przed sobą nowe testy konstrukcji, które zostały przygotowywane w specjalnym centrum badawczym i rozwojowym. Firma mogła przygotowywać taki nowoczesny prototyp, ponieważ ma już nowe centrum, które to umożliwiło.

Stanowisko badawcze jakie jest przygotowane będzie wyjątkowe, ponieważ firma osiągnęła już wielkie możliwości rozwojowe i dlatego chciała je dobrze wykorzystać. Dzięki nim wszystkie kolejne propozycje są coraz lepsze i zachowanie pojazdu ważącego wiele ton także będzie łatwe do prowadzenia. Centrum zostało przygotowane dzięki wsparciu UE, ponieważ w ramach centrum badawczo – rozwojowego mamy możliwość starać się o dofinansowanie wsparcia z Funduszy Europejskich. Nowe miejsca pracy, które zostały przygotowane to również szansa dla wielu osób, które starają się o pracę. Na pewno znaczenie ma również to, że wszystkie nowe produkty będą bardziej konkurencyjne. Im naczepa będzie lżejsza tym więcej będzie można na nią ładować i dlatego będzie to miało istotne znaczenie.

Firmy starają się dbać o to, by kolejne konstrukcje były bardziej odchudzone. Jednocześnie cały czas dba się o bezpieczeństwo. Z tego powodu wsparcie jakie gwarantuje nam centrum badawcze jest tak bardzo ważne, ponieważ to właśnie tam mamy szansę uzyskać informację czy dany projekt będzie się dobrze sprawdzał i zachowane będzie kluczowe dla sprawy bezpieczeństwo. Firma, która uzyskała wsparcie ze środków z UE może stawiać właśnie na tego typu projekty, które mają charakter innowacyjny i pozwalają nam prowadzić udane działania badawcze. W związku z tym, że przygotowana została duża inwestycja rozwojowa udało się wprowadzić w firmie Wieleton nowoczesne propozycje, dzięki którym będzie ona również miała szansę na rozwój w ramach rynków zagranicznych.

Jest bardzo duże zainteresowanie produktami i naczepami firmy, dlatego dzięki udoskonaleniu oferty będzie miała jeszcze więcej do zaoferowania dla tych najbardziej wymagających klientów. Aktywne działania rozwojowe i dobrze wykorzystywane środki z UE to taki czynnik, który będzie decydował o tym, że firma jest wzorem na naszym rynku. Takie działania jakie są podejmowane, które będą ocenione pozytywnie można oczekiwać, że potem również będą gwarantowały nam szansę na kolejne środki, które na działania rozwojowe będzie można przeznaczyć. Strategia firmy zakłada silną ekspansję w ramach zachodnich rynków, dlatego firma musi dbać o to, by mądrze wykorzystywać środki z UE.

 

kontakt@naturalnieskuteczni.pl

Galeria