Zyskaj elastyczność dzięki grze mobilnej Triple E-dge

W dzisiejszych czasach bardzo ważne jest, aby zarówno młodzież, jak i osoby starsze posiadały rozwinięte umiejętności, dzięki którym będą konkurencyjne w różnych dziedzinach swojego życia. Jedną z tych umiejętności jest elastyczność.

Ludzie, którzy są uważani za ''elastycznych'' mają zdolność do szybkiego i łatwego reagowania w różny i skuteczny sposób w zależności od wymagań różnych sytuacji w ich życiu. Ważne jest to, że potrafią dostosować się do różnych środowisk pracy, co w dzisiejszych czasach jest trudne do osiągnięcia, zwłaszcza wśród młodych ludzi. Z tego powodu bardzo ważne jest, aby młodzi ludzie rozwijali umiejętność elastyczności za pomocą różnych narzędzi, którymi mogą dysponować.

Projekt Erasmus+ Triple Edge jest właśnie takim projektem, który jest w stanie zapewnić młodym ludziom odpowiednie narzędzia do rozwijania ich elastyczności. Podczas realizacji projektu powstała gra DODO . Gra ta ma na celu pomóc jej graczom w rozwijaniu gibkości poprzez dodawanie większej trudności do każdego przechodzonego poziomu.

Podczas gry gracze mają za zadanie pomóc Dodo, ptakowi, przejść przez przeszkody skacząc dookoła. Elastyczność odgrywa najważniejszą rolę, ponieważ gracze muszą wykonywać niezwykle trudne skoki z jednej powierzchni na drugą, starając się unikać przeszkód takich jak kolce i ściany. Podczas gry zauważysz, że twoje ręce, jak również umysł, muszą się dostosować, aby ukończyć każdy poziom. To nie jest tylko o tym, jak będziesz naciskać przyciski, aby uzyskać ptaka przez przeszkody. Chodzi o myślenie i zarządzanie, aby znaleźć najbardziej optymalny sposób, aby uzyskać ptaka przez rozwijając elastyczny sposób myślenia.

Jeśli chcesz uzyskać swoją elastyczność na, pobierz grę dziś i zacznij grać. Nie minie wiele czasu, a zauważysz, że Twoja umiejętność elastycznego myślenia rozwija się i wprowadza znaczące zmiany do Twojej codziennej rutyny!

Pobierz naszą darmową grę mobilną i przekonaj się, jak bardzo jesteś elastyczny!

 

kontakt@naturalnieskuteczni.pl

Galeria