Health Hub bierze udział w 85. Międzynarodowych Targach w Salonikach

Po rocznej przerwie, 85. Międzynarodowe Targi w Salonikach (TIF) powrócą do Międzynarodowego Centrum Wystawowego w Salonikach w dniach 11-19 września 2021 roku. Będzie to kontynuacja tradycji organizowania największej imprezy wystawienniczej w Grecji przy zachowaniu wszystkich protokołów higienicznych.

TIF jest pierwszą dużą wystawą w Europie w 2021 roku i jest ona znacząca z dwóch powodów. Po pierwsze, posłuży jako papierek lakmusowy dla wszystkich innych wystaw w Europie, ustawiając poprzeczkę organizacyjną na ten rok. Po drugie, tegoroczne wydarzenie poświęcone jest Grecji, jako że przypada 200. rocznica rewolucji greckiej.

Z tego powodu, mając za główną oś tematyczną "GRECJA: Przeszłość - teraźniejszość - przyszłość", TIF ma na celu przyczynienie się do ponownego zdefiniowania potrzeb greckiego społeczeństwa i przybliżenie obywatelom nowych usług cyfrowych, technologii i innowacji.

Na tak ważnym wydarzeniu nie mogło zabraknąć Health Hub, europejskiego centrum innowacji cyfrowych w dziedzinie zdrowia i farmacji.

Gdzie można znaleźć Health Hub na 85. Międzynarodowych Targach w Salonikach

Z tysiącami wystawców i przyjmując ponad 280 000 osób każdego roku, TIF jest globalnym biegunem przyciągającym. Przyczyniają się one w znacznym stopniu do wzrostu gospodarczego Grecji i promują przedsiębiorczość jako podstawę greckiej gospodarki.

Ponieważ 85. Międzynarodowe Targi w Salonikach są poświęcone Grecji, wszystkie 13 regionów Grecji będzie obecnych, podkreślając ich ciągłość historyczną i perspektywy rozwoju.

Odwiedzający TIF będą mieli okazję odwiedzić i dowiedzieć się więcej o Health Hub na stoisku 13 Regionu Tesalii oraz na stoisku 14 Uniwersytetu Tesalii.

Sekcje wystawiennicze na TIF będą następujące:

  • Grecja (Przeszłość - Teraźniejszość - Przyszłość)
  • Energia - gospodarka okrężna
  • Grecja cyfrowa
  • Grecja i przedsiębiorczość
  • Elektromobilność
  • Akademia
  • E-Gaming

Bezprecedensowy kryzys zdrowotny, który wciąż trwa, nauczył nas wielu rzeczy. Ale niestety, stworzył też wiele innych wyzwań. Szersze wdrożenie technologii w sektorze zdrowia i farmacji, podobnie jak w przypadku propozycji HealthHub, może przynieść odpowiedź na wiele z tych problemów.

Aby dowiedzieć się więcej o Health Hub podczas 85. Międzynarodowych Targów w Salonikach, można odwiedzić oficjalną stronę internetową.


 

kontakt@naturalnieskuteczni.pl

Galeria