7 rzeczy, dzięki którym dowiesz się, jak wykorzystać technologię do rozwoju kariery zawodowej

Żyjąc w świecie, w którym niemal każde zadanie jest związane z technologią, jednym z najważniejszych celów jest stworzenie unikalnego środowiska, które poprawi rozwój kariery i produktywność. Jest to również jeden z powodów, dla których firmy i sprytni menedżerowie HR zwracają się w stronę technologii, aby objąć każdy aspekt przepływu pracy, począwszy od zdalnego zarządzania zespołem do strategicznych czynników dostosowawczych. Wykorzystanie specjalnych narzędzi programowych i różnych udoskonaleń technologicznych zawsze pomaga zapewnić całemu zespołowi tę samą wizję, jasną orientację i znalezienie rozwiązań, które mogą umożliwić nowy poziom produktywności bez wprowadzania dużych obciążeń budżetowych.

Top 7 zasad nauki, jak technologia pomaga w rozwoju kariery

1. Włącz narzędzia do współpracy

Najlepiej byłoby, gdybyś skupił się na różnych narzędziach współpracy i systemach CRM (Customer Management Systems). Pomoże Ci to rozpocząć analizę grupy docelowej i pozwoli Twojemu zespołowi sprzedaży usprawnić przepływ pracy. Możesz rozważyć oprogramowanie Salesforce lub Insightly, które również skupią się na zyskach Twojej firmy i efektywności każdego członka zespołu, którego zatrudniasz. Konieczne jest również zwracanie się o pomoc, gdy jest ona potrzebna. Niezależnie od tego, czy pracujesz, czy studiujesz, profesjonalna pomoc jest kluczem do efektywnej współpracy. Na przykład, można zbadać usługi pisania badań, jeśli trzeba uzyskać swoje badania pisania biznesu korekty lub edytowane, aby dostarczyć rzeczy na czas. Zwracając się do pomocy online zawsze działa niezależnie od tego, co może być wymagane.

2. Aplikacje organizacyjne pomagają

Pomyśl o opartych na chmurze aplikacji śledzenia, które umożliwią utrzymanie godzin pracy, zasobów i funduszy pod kontrolą, nawet jeśli jesteś w drodze. W szczególności, ma świetny system alertów, który może łączyć informacje pobrane z różnych źródeł. W ten sposób można zobaczyć wszystkie aktualizacje od swoich menedżerów, klientów, dostawców i każdego działu firmy. To sprawi, że każda osoba czuje się podłączony i zorganizowany inaczej.

3. Korzystaj z tej samej technologii interfejsu w miejscu pracy

Możesz odkryć różne pomocne platformy, takie jak Slack, gdzie można pracować w tym samym środowisku, bez ryzyka, że coś się zgubi, jak odkrywać i importować swoje pliki. Jest to szczególnie istotne, gdy masz międzynarodowy zespół. W ten sposób możesz skupić się na miękkich i twardych umiejętnościach, ponieważ zwiększasz rozwój kariery i utrzymujesz ludzi w aktywności, ponieważ komunikują się i widzą, kto co robi.

4. Pomóż zorganizować swój zespół wsparcia technicznego

Rozważ zainstalowanie biznesowej automatycznej linii telefonicznej z konwersją poczty głosowej na e-mail i wieloma innymi funkcjami. Posiadanie doskonałego zespołu wsparcia poprawi Twoje aspekty kariery od razu, ponieważ Twoi klienci będą zawsze w kontakcie z odpowiednimi specjalistami.

5. Aspekt Explainers

Zacznij od stworzenia explainers video dla swojego projektu i niech każda doświadczona osoba w Twoim zespole weźmie udział w pomaganiu nowicjuszom w nauce poprzez przykład. Wdraża interaktywne elementy, które pomogą również wzmocnić rozwój kariery każdego pracownika. Jest to strategia marketingowa i sposób na sprawdzenie w praktyce, czy masz jakieś słabe punkty w swojej firmie.

6. Wykorzystaj aplikacje do automatyzacji w swoim biznesie

Rozważ użycie aplikacji automatyzacji dla niektórych rutynowych zadań, które mogą być wykonane łatwiej. To zawsze będzie zależało od Twojego biznesu lub zadań, które musisz wykonać na czas. Mimo to, korzystanie z rozwiązań takich jak asystent Google AI lub ludzka pomoc w pisaniu będzie zmianą gry. Jeśli potrzebujesz eksperta, który dostarczy Ci niestandardowy opis dla Twoich produktów lub stworzy komercyjny wpis na blogu, poświęć czas na poszukiwania odpowiedniej osoby, która pomoże Ci zaoszczędzić czas i zasoby. Nawet jeśli się nad pisarzem blokady, staniesz się o wiele bardziej wydajne, jak pracujesz.

7. Skup się na SMM networking

Możesz zacząć uczyć się o SMM networkingu, zwracając się do różnych chatbotów, które odpowiadają na bezpośrednie wiadomości na Facebooku, Twitterze lub Instagramie. Jest to sposób, w jaki technologia może pomóc Ci uniknąć braku klientów. Dodatkowo, możesz podać swoje dane kontaktowe, aktualizacje nowych produktów, informacje o specjalnych kampaniach, a także opowiedzieć o swojej lokalizacji. Czatowanie na platformach społecznościowych pozytywnie wpłynie na każdy czynnik kariery.

Zarządzanie sprawami zdrowotnymi

Byłoby niesprawiedliwe powiedzieć, że rozwój kariery polega tylko na zarobkach i wydajności pracy, ponieważ jeśli Twoje potrzeby nie są zaspokojone, to wszystko jest na próżno! Na przykład, możesz zwrócić się do różnych aplikacji do planowania i zarządzania czasem, takich jak Evernote lub zainstalować trackery zdrowia, aby monitorować swoje harmonogramy ćwiczeń. Co więcej, możesz również zająć się swoimi wzorcami odżywiania i snu, aby pozostać w dobrej formie i skupić się na wszystkich elementach stresu w miejscu pracy. Pamiętaj, że technologia jest po to, aby Ci pomóc, co oznacza, że nawet niewielka pomoc może pomóc Ci zachować dobrą kondycję i pełnię energii!

 

kontakt@naturalnieskuteczni.pl

Galeria